PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225408}
6,3 82 313
ocen
6,3 10 1 82313
5,1 14
ocen krytyków
Czerwony Kapturek Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Czerwony Kapturek - Prawdziwa historia

...animacja jest tak szpetna, że aż oczy bolą...

ocenił(a) film na 8
Malgrin

A własnie według mnie przez tą animację bajka ma specyficzny klimat. Rozumiem jednak że komuś może się nie podobać, ode mnie 8 miło spędzony czas.

Malgrin

Co do animacji to też zależy kiedy ją pierwszy raz oglądałeś. Ja np. oglądałam w 2005 r i bardzo mi się spodobała zarówno animacja czy historia i humor. Obecnie rzeczywiście trochę tragicznie to wygląda, ale nic nie poradzimy że filmy są tworzone w coraz lepszej jakości :) . Osobiście bardzo mile wspominam Hoodwinked , daje 8/10.

avatar555

W 2005 była już lepsze grafika. Tutaj poszli na łatwiznę serwując rzeczywiście szpetna animacje nawet jak na tamte czasy

ocenił(a) film na 8
Malgrin

Film jest bardzo śmieszny,genialne teksty i piosenki. Grafika rzeczywiście nie jest zbyt dobra ale mi to nie przeszkadza. Dałam jak moi przedmówcy 8/10 :)

ocenił(a) film na 7
Malgrin

Jak animacja może być szpetna ?
Jeżeli w tej przyjemnej bajce jest szpetna, to jaka jest w Bolku i Lolku albo Reksiu ?

ocenił(a) film na 3
Malgrin

Zgadzam się z Tobą. Postacie są takie... yyy... brzydkie po prostu xD

Malgrin

bo to film z 2005, może dlatego?

proweniencja

Argument z du..py. Shrek i Epoka Lodowcowa są starszymi animacjami, a wyglądają 100 razy lepiej.

Heller1304

to są jednak animacje o wiele wyższym budżecie ;)

proweniencja

Nie w 2005 były już większe możliwości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones