PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827279}

Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja

Batman Vs. Teenage Mutant Ninja Turtles
6,6 1 355
ocen
6,6 10 1 1355
5,7 3
oceny krytyków
Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja
powrót do forum filmu Batman kontra Wojownicze Żółwie Ninja

Choreaografia kilku początkowych walk, taka "dla dorosłych" (nie miłe oklepywanie się po ryjach tylko jak leci w zwolnieniu kolano na twarz to widać krew i wypadające zęby), "poważna", ciekawa choreografia, a nie tylko kręcenie obrotówek i walenie cepów.
Do tego z muzyką z elementami elektroniki...
No spodobało mi się.

Ale przez to, nie będę mógł tego puścić synowi :/ Szczególnie po scenie jak batman pyta o coś jednego z klanu stopy, a tu w głowie ląduje mu shuriken z wyraźnie pokazanym rozbryzgnięciem krwi.

Może to kilka wybranych momentów, bo jest też przecież pełno dziecinnego przekomarzania się Micheala Angelo z Robinem...no ale naprawdę nie jestem pewien czy to 'bajka' dla np. 8-latka.

rhotax

A według mnie było jednak za mało tego typu scen. Tak jak napisałeś, zaczyna się mocno i to sugeruje, że całość filmu taka będzie, ale twórcy jakby w którymś momencie odpuścili i dopiero w finale pojawia się krew na twarzy Shreddera, mimo że w międzyczasie ani on ani Ras z nikim się nie bawią i ostrza mieczy często idą w ruch. Lecą ręce, głowy, ale nagle wszystko wydaje się ugrzecznione i bez kropli krwi. Brakuje mi tu trochę konsekwencji, z początku myślałem, że to może być animowana wersja "Deadpoola", a reszta filmu okazuje się jednak inna, twórcy powinni się określić, czy robią film mniej lub bardziej przyjazny dzieciom i trzymać tej konwencji przez cały czas.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones